Ovaj singl je prvo od nekoliko iznenađenja koja se spremaju tijekom godine gospodnje 2019., slaveći 25 godina benda Gone Bald.
https://gonebald.bandcamp.com/track/tales-of-the-less-fortunate
Ovaj singl je udarac u guzicu ljudima koji su mislili da je Gone Bald nestao i da je zakopan.
Osobno inspirativno putovanje kroz vrtlog sranja, blata i živog pijeska. To je vijest dobrodošlice za fanove i prijatelje, za neke je ova realizacija moguće čudna s obzirom na izbor stila pjesme. Povratak nakon nekoliko godina od prethodnog singla (rujan 2015.) i prethodnog dugosvirajućeg albuma (prosinac 2016.).
Osim toga, također, (očito ili ne) najavljuje nadolazeći dugosvirajući album negdje u budućnosti, (u nadi da će izaći prije nekog mogućeg unutarnjeg ili vanjskog post-apokaliptičnog, sličnog filmskom scenariju, događaja), koji će vjerojatno isto biti dio svečanosti proslave 25. godišnjice.
PRIPREMITE SE ZA VIŠE IZNENAĐENJA KROZ GODINU!
Starring:
Razorblade Jr. as: The Six Strings Singer
with special cameo appearance in his first screen role as:
The Drummer – Mihael (Mexo) Bele
Direction/Production/Editing:
Recorded Mixed & Mastered By Mihael (Mexo) Bele at “Deus Ex Machina” (Zagreb/Croatia) January/February 2019.
Assistant Director: Razorblade Jr.
Original Score:
Music & Lyrics by: Razorblade Jr.
Arranged by Razorblade Jr & Mexo
Director of Photography/Set Design/Visual Effects:
Artwork & Video by: Joža
Leave a Reply
You must be logged in to post a comment.